تلویزیون آخر هفته چه فیلم هایی پخش می کند؟

[ad_1]

در روزهای پایانی هفته ۳۹ فیلم‌ سینمایی و تلویزیونی از شبکه های سیما پخش می شود که «کی می خواد میلیونر بشه» فیلم جدیدی است که این هفته روی آنتن می رود.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «تشریفات»، «رالف خرابکار»، «نجات خانوادگی»، «قایق ساز»، «آنچه گذشت»، «ماه سیاه کوچولو»، «شور جعانی»، «تراست»، «دادگاهی دیگر»، «روسری آبی»، «پسر مادری دیگر»، «بچه غول»، «آدم کوچولوها»، «کی می خواد میلیونر بشه»، «حادثه ماتئی»، «جری کاتن»، «ناشناس»، «مردان کوهستان»، «تحول»، «پیراهن ورزشی»، «نازنین»، «مسابقه بزرگ آلاسکا»، «شجاعان»، «یک پلیس و نصفی»، «هفت معکوس»، «کلاشنیکف»، «ساعت شلوغی ۱»، «حلقه های ازدواج»، «پادشاه یاغی»، «توماس و دوستان ـ دنیای بزرگ، ماجراجویی های بزرگ»، «ماجراجویی نلی و سیمون ـ غول برفی»، «پاس گل»، «جاسوسان نامحسوس»، «عملیات قطب شمال»، «استاد دروغ»، «ترم زمستانی»، «در اعماق خطوط»، «روزی که مینا گم شد» و «کی پکس» پنج‌شنبه و جمعه ـ ۷ و ۸ بهمن ماه ـ از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

**** شبکه یک سیما

فیلم سینمایی «تشریفات» به کارگردانی «مهدی فخیم زاده»، جمعه ۸ بهمن ماه ساعت ۰۱:۱۵ دقیقه بامداد از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

این فیلم درباره جوانی مشهور به حسن مطرب است که برای دزدی وارد خانه‌ای می‌شود. در خانه مجاور روحانی ای به نام توحید با موعظه‌های خود گروهی از اهالی محل را بر ضد نظام سلطنتی می‌شوراند. پلیس امنیتی برای دستگیری توحید به محله هجوم می‌آورد. در این میان حسن نیز بازداشت می‌شود و در زندان به دلیل شباهت به روحانی شکنجه می‌شود. بازجو پی می‌برد که او توحید نیست، با وعده و وعید او را به هیت توحید درمی‌آورند و در یک مصاحبه تلویزیونی شرکت می‌دهند که …

مهدی فخیم زاده، احمد هاشمی، علی شعاعی و مهوش صبرکن در فیلم سینمایی «تشریفات» ایفای نقش کرده اند.

**************************************************

**** شبکه دو سیما

فیلم سینمایی «رالف خرابکار» به کارگردانی «ریچ مور و پیل جانسون»، پنج‌شنبه ۷ بهمن ماه ساعت ‌۸ صبح از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

در این انیمیشن خواهیم دید: رالف، شخصیت بد یک بازی قدیمی کامپیوتری است که دلش می خواهد، مثل شخصیت خوب بازی، فیلیکس، یک قهرمان محبوب باشد. اما مشکل اینجاست که قانون دنیای بازی ها این اجازه را نمی دهد.

**************************************************

فیلم سینمایی «نجات خانوادگی» به کارگردانی «شینوبو یاگوچی»، جمعه ۸ بهمن ماه ساعت ۰۰:۵۰ دقیقه بامداد از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی فامیو کاهیناتا، اِری فوکاتسو و یوکی ایزامیساوا خواهیم دید: تمام لوازم برقی و الکترونیکی در سراسر دنیا به صورت ناگهانی از کار می افتند. خانواده ای در توکیو در ابتدا به امید حل مشکل، سعی می کنند خود را با شرایط هماهنگ کنند اما پس از چند هفته مناطق شهری با کمبود جدی آب و غذا مواجه می شوند. به همین علت خانواده چهار نفری متشکل از مادر و پدر و دختر و پسر، تصمیم می گیرند با دوچرخه به سوی روستای زادگاه مادر حرکت کنند. این سفر طولانی برای این افراد که به زندگی صنعتی و ماشینی خود وابسته بودند، سفری دشوار و پر مخاطره بود اما در نهایت موفق می شوند خود را به روستا برسانند. پس از دو سال و نیم در حالی که همه مردم به این شرایط جدید عادت کرده اند، برق به صورت ناگهانی وصل می شود اما …

**************************************************

فیلم سینمایی «قایق ساز» به کارگردانی «آرنولد گراس من»، جمعه ۸ بهمن ماه ساعت ۸ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

خلاصه داستان فیلم با بازی کریستوفر لوید، جین کاس مارک و دیوید لاچر؛ درباره پیرمردی است که در دوران بازنشستگی از شغل ملوانی و ناخدایی است و همسرش را از دست داده برای خروج از تنهایی خود به دنبال آماده کردن قایق قدیمی خود است، دخترش با اخلاق های پدر خود مشکل دارد و معتقد است باید به خانه سالمندان برود. اهالی محل او را مسخره می کنند و او را به نام ناخدای دیوانه صدا می کنند و دائم مزاحم خلوت پیرمرد می شوند، از طرف دیگر پسربچه ای که پدر و مادرش را از دست داده و از یتیم خانه به خانه خاله و شوهرخاله خود آمده از طرف بچه های شرور محل و پسرخاله و دخترخاله خود مورد تمسخر و اذیت قرار می گیرد. پسربچه با پیرمرد آشنا شده و با هم دوست می شوند و از پیرمرد تعمیر قایق را می آموزد …

**************************************************

فیلم تلویزیونی «آنچه گذشت» به کارگردانی «سجاد امیر یزدانی»، شنبه ۱۱ دی ماه ساعت ۰۰:۱۵ دقیقه بامداد از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

قصه این فیلم درباره محمود غلامی مردی عائله مند است که روزگار خود را به کار بنایی می گذراند. بر اثر پیش آمدی، نادانسته وارد فعالیتی انقلابی می شود و توسط ساواک دستگیر می شود. مامور ساواک که متوجه سادگی و زودباوری محمود شده تصمیم می گیرد از «محمود» به عنوان عنصری نفوذی برای تخریب گروهی انقلابی و دستگیری چند نفر از کسبه و روحانیونی که در فعالیت های انقلابی شرکت دارند استفاده کند اما …

محمود پاک نیت، بهرام ابراهیمی، هادی دیباجی و طاهره علوی در تله فیلم «آنچه گذشت» بازی کرده اند.

**************************************************

**** شبکه سه سیما

فیلم سینمایی «ماهی سیاه کوچولو» به کارگردانی «مجید اسماعیلی»، پنج‌شنبه ۷ بهمن ماه ساعت ۱۰:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

این فیلم در بستر تاریخی دهه شصت و مبارزات چریکی نیروهای چپ در شمال کشور و در قیام آمل روایت می‌شود و درباره یک زن به نام شهرزاد است که معروف به ماهی سیاه کوچولو است و برای انتقام مرگ شوهرش وارد مبارزه شده و حالا با دو شخصیت دیگر آشنا می‌شود و مباحث ایدئولوژیک درباره مبارزه و نقد تفکر چپ و … میان آنها درمی‌گیرد.

در این فیلم سینمایی مریلا زارعی، مصطفی زمانی و همایون ارشادی نقش‌آفرینی کرده‌اند.

**************************************************

فیلم سینمایی «شور جهانی» به کارگردانی «فردریک آوبورتین»، پنج‌شنبه ۷ بهمن ماه ساعت ۱۶ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی تیم روت، جرارد دپاردیو و سام نیل خواهید دید: در دهه ۱۹۲۰ جمع کوچکی از فوتبال دوستان فرانسوی تصمیم به تاسیس مجمع جهانی فوتبال می زنند. این مجمع به مدیریت شخصی به نام ژول ریمه شروع به کار می کند و در ابتدا برای اثبات نقش خود با مشکلات عدیده ای رو به رو است. ولی رفته رفته با تلاش خود اولین دوره جام جهانی را در اروگوئه برگزار می کند و نقش خود را در فوتبال جهان پر رنگ تر می کند! ژول ریمه تا زمان مرگش ریاست این سازمان را دارد و بعد از او یک انگلیسی تصدی این پست را بر عهده می گیرد تا اینکه یک وکیل برزیلی به نام ژائو هاولانژ در انتخابات به عنوان رییس انتخاب می شود و برای بیست و چند سال بر کسوت ریاست تکیه می زند که …

**************************************************

فیلم سینمایی «تراست» به کارگردانی «الکس برور و بنجامین برور»، پنج‌شنبه ۷ بهمن ماه ساعت ۲۴ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی نیکلاس کیج، الیجاح وود و اتان سوپلی خواهید دید: گروهبان جیم و دیوید، دو پلیس جوان هستند که از شغل و حرفه‌ی خود ناراضی هستند. تا این که روزی جیم به دیوید پیشنهاد می‌دهد که در حل پرونده‌ای به او کمک کند. دیوید که در جستجوی تنوع و سرگرمی است، پیشنهاد را می‌پذیرد. پرونده مربوط به عده‌ای قاچاقچی است که انبار مواد قاچاق را در خانه‌ای به دور از شهر مخفی کرده‌اند ….

**************************************************

فیلم سینمایی «دادگاهی دیگر» به کارگردانی «تای یان کیم»، جمعه ۸ بهمن ماه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی جانگ این لیف جای یانگ هان و مین جین وونگ خواهید دید: لی جون یانگ یک وکیل ناموفق است که به دلایل مشکلات مالی در آستانه جدایی از همسرش است. او شغل جدیدی پیدا کرده و برای تبلیغ شرکتی که برای آن کار می کند باید به سراغ مردم برود و به آنها مشاوره رایگان بدهد. در یکی از روزها مادر پیری به او می گوید پسرش ده سال پیش بی گناه و به اتهام قتل یک راننده تاکسی به زندان افتاده و حالا پس از اتمام دوره محکومیتش باید به دولت غرامت بدهد ولی آنها پولی برای پرداخت ندارند. این مادر پیر از او می خواهد تا پرونده پسرش را قبول کند. لی جون با بررسی اولیه متوجه نشانه هایی از بی گناهی این پسر جوان دارد. لی جون شرکت را قانع می کند که برای شهرت شرکت این پرونده را پیگیری کنند. او بعد از بررسی صحنه جرم و پرونده قدیمی متوجه می شود این پسر بی گناه بوده ولی …

**************************************************

**** شبکه چهار سیما

فیلم سینمایی «روسری آبی» به کارگردانی «رخشان بنی‌اعتماد»، پنج‌شنبه ۷ بهمن ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.

در این فیلم خواهیم دید: رسول رحمانی مالک یک مزرعه گوجه فرنگی است و کارخانه ای هم در کنار آن دارد. او که چند سال پیش همسرش را از دست داده است، تنها زندگی می کند. نوبر کردانی زنی است که سرپرستی خانواده اش را به عهده دارد و ناچار است کار کند. او به همراه چند زن دیگر برای کار در مزرعه انتخاب می‌شود و …

زنده یاد عزت الله انتظامی، فاطمه معتمدآریا، گلاب آدینه، افسر اسدی، زنده یاد جمشید اسماعیل خانی، باران کوثری و بهناز جعفری در فیلم سینمایی «روسری آبی» به هنرمندی پرداخته‌اند.

**************************************************

فیلم سینمایی «پسر مادری دیگر» به کارگردانی «کریستوفر منول»، جمعه ۸ بهمن ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی جان هانا، سوفی اسکلتون و نیکلاس فارل آمده است: زنی به نام لوییزا گلد که دو پسرش در جبهه هستند، یک اسیر روسی فراری را به خانه می آورد و از او مانند پسرش نگهداری می کند. برخی از همسایه و دوستان او را از این کار منع کرده و خطرات پناه دادن به یک سرباز را به او گوشزد می کنند. اما او معتقد است او نیز پسر یک مادر است و می توانست جای پسر او در موقعیت دیگری باشد. لوئیزا اما در نهایت دستگیر شده و …

**************************************************

**** شبکه پنج سیما

فیلم سینمایی «بچه غول» به کارگردانی «گرت امبرتچز»، پنج‌شنبه ۷ بهمن ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان این فیلم با بازی کیس بوت، جانا د لیوو و ریچارد دی روجتر آمده است: مکس پسری نوجوان به همراه خواهر و پدر و مادرش برای تعطیلات به خانه مادربزرگ در یک منطقه کوهستانی و برفی آمده اند. مکس و خواهرش همیشه با هم دعوا دارند و مکس رویاپرداز و منزوی است و نمی تواند مثل بچه های هم سن خودش تحرک داشته باشد و بازی کند. تا اینکه او در اطراف خانه کوهستانی مادربزرگ با یک موجود عجیب برخورد می کند. این موجود عجیب در اصل یک بچه غول است که راه خانه اش را گم کرده و از پدر مادرش جدا مانده است. تنها کسی که حرف مکس را باور می کند، مادربزرگ است چون او نیز با همراه پدر بزرگ سال ها پیش از وجود غول ها در کوهستان با خبر بوده اند.

**************************************************

فیلم سینمایی «آدم کوچولوها» به کارگردانی «پیتر هویت»، جمعه ۸ بهمن ماه ساعت ۹ از شبکه پنج پخش می‌شود.

داستان فیلم با بازی جان گودمن، جیم براد بنت و مارک ویلیامز؛ در مورد چهار آدم کوچولو است که در زیر خانه‌ای زندگی می‌کنند. صاحب خانه قصد تخریب آنجا و ساخت یک ساختمان لوکس را دارد. پسر خانواده با این تصمیم مخالف است و آدم کوچولوها به او کمک می‌کنند که جلوی پدرش را بگیرد که …

**************************************************

فیلم سینمایی جدید «کی می خواد میلیونر بشه» به کارگردانی «استفان فریرز»، جمعه ۸ بهمن ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی متیو مک فادین، شین کلیفورد، مارک بونار و میشل شین خواهیم دید: چارلز اینگرام که یک ارتشی بازنشسته است در مسابقه ای شرکت می کند که قبلا همسرش دایانا و برادر وی در آن شرکت کرده اند و برخلاف آنها می تواند به مرحله نهایی برسد و مبلغ یک میلیون پوند را برنده شود، ولی تهیه کنندگان برنامه به چارلز و این که چطور وقتی جواب های سوالات را کاملا مطمئن نیست می تواند در نهایت جواب سوال را بدهد و صداهای سرفه ای که در میان تماشاچیان شنیده می شود مشکوک می شوند و چارلز را به دادگاه می کشانند. در دادگاه با اینکه وکیل چارلز می تواند به اثبات برساند که …

**************************************************

**** شبکه نمایش

فیلم سینمایی «حادثه ماتئی» به کارگردانی «فرانچسکو روسی»، پنج شنبه ۷ بهمن ماه ساعت یک بامداد از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی فرانچسکو رزی، جان ماریا ولونته‎، لوئیجی اسکوارتزینا و پیتر بالدوین خواهیم دید: از برج مراقبت خبر سقوط هواپیمای مهندس ماتئی در منطقه آدریانو اعلام می شود. مشخص نیست که آیا علت سقوط به دلیل دستکاری در سیستم پرواز بوده یا خیر که …

**************************************************

فیلم سینمایی «جری کاتن» به کارگردانی «سیریل باس و فیلیپ استن»، پنجشنبه ۷ بهمن ماه ساعت ۱۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی کریستین ترامیتز و کریستین اولمن خواهید دید: جری کاتن کارآگاه پلیس در پی یک تبهکار است. آنها برای جری تله می گذارند و او را در صحنه جنایت قرار می دهند. پلیس فکر می کند جری برای انجام مسائل شخصی آن تبهکار را کشته است به همین دلیل به یکی از رقبای جری که خانم است؛ برای دستگیری جری کاتن ماموریت می دهند. دستیار جدید جری کاتن با او همراه می شود. تبهکاران چندین بار می خواهند کاتن را بکشند ولی موفق نمی شوند در نهایت همان رقیب اوست که به دنبال جری کاتن است و …

**************************************************

فیلم تلویزیونی «ناشناس» به کارگردانی «حمید بهمنی»، پنجشنبه ۷ بهمن ماه ساعت ۱۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

این فیلم روایتگر قصه جوانی به نام موسی است که قصد دارد با دختر دایی خود، هانا ازدواج کند اما زمانی که منتظر آمدن ماشین برای برگشتن به پشت جبهه است متوجه می‌شود دوستانش در حال رفتن به ماموریت شناسایی هستند؛ او به اصرار با آنها همراه می‌شود اما در این ماموریت مجروح شده و نیمی از صورتش دچار سوختگی شدید می‌شود. موسی برای برگشتن نزد خانواده و ازدواج با هانا، دچار کشمکش درونی شدیدی می‌شود و …

بابک انصاری، محمد حاتمی، هیلدا خسروی، خسرو شهراز و شهین علیزاده در این فیلم ایفای نقش کرده اند.

**************************************************

فیلم سینمایی «مردان کوهستان» به کارگردانی «کامرون لاباین»، پنجشنبه ۷ بهمن ماه ساعت ۱۵ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

داستان این فیلم با بازی تِیلر لاباین، چِیس کرافورد، بریت اِروین، کریستینا ویلز و بن کوتون؛ درباره دو برادر به نام های توف و کوپر است. توف برای خوش گذشتن به برادرش، از او دعوت می کند که چند روزی به کلبه جنگلی در بالای کوه بروند، جایی که پدرشان معمولاً در آنجا زندگی می کرده است. آنها زمانی که به کلبه می رسند، سعی می کنند با یکدیگر درباره گذشته و خاطراتشان صحبت کنند. توف یک نوع شیرینی به کوپر می دهد و باعث سر گیجه او می شود و زمانی که از پناهگاه زمستانی خارج می شود از یک پرتگاه افتاده و پایش می شکند. توف مجبور می شود پای او را با آتل بسته و …

**************************************************

فیلم سینمایی «تحول» به کارگردانی «نوام مورو»، پنج شنبه ۷ بهمن ماه ساعت ۱۷ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی دنیس کواید، سارا جسیکا پارکر، الیوت پیج و چرچ توماس هادن خواهیم دید: لازنس ودرهولد یک پروفسور است که در دانشگاه تدریس می کند اما حال روحی وی بسیار بهم ریخته است و کاملا در افسردگی سیر می کند. اما با ورود افراد مختلف به زندگی اش که یکی برادر ناتنی اش است و دیگری شاگرد سابقش به نام جانت که اکنون یک دکتر است و قصد دارد تا استاد سابقش را درمان کند و البته دختر عجیب و غریب پروفسور به نام ونسا که افکار خود را دارد، زندگی اش در یک مسیر تازه قرار می گیرد که …

**************************************************

فیلم سینمایی «پیراهن ورزشی» به کارگردانی «گاتام تینانوری»، پنج شنبه ۷ بهمن ماه ساعت ۱۹ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی نانی، شاردا سرینت و هریش کالیان خواهید دید: رجون بازیکن تیم محلی در رشته کریکت است. او بازی بسیار خوبی دارد و مردم شهرش او را می شناسند. تا این که در سن ۲۶ سالگی به علت نامعلومی از بازی کریکت کناره گیری می کند و بیکار می شود.

**************************************************

فیلم سینمایی «نازنین» به کارگردانی «مهدی گلستانه»، پنج شنبه ۷ بهمن ماه ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم خواهیم دید: منصور که برای کار کردن به تهران آمده تصادفا با نادر و سامان که در کار توزیع داروهای غیر قانونی هستند آشنا می شود و ناگهان خود را در دادگاه و به جرمی که مرتکب نشده است می بیند و …

پژمان بازغی، امیرحسین آرمان، آتیلا پسیانی، مجید صالحی و سحر قریشی در فیلم سینمایی «نازنین» بازی کرده اند.

**************************************************

فیلم سینمایی «مسابقه بزرگ آلاسکا» به کارگردانی «برایان پرس لی»، پنجشنبه ۷ بهمن ماه ساعت ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

این فیلم با بازی برایان پرس لی، تریت ویلیامز و براد لی لاند؛ نمایشگر گروهی از مردم شجاع برای نجات فرزندان کوچک نوم در سال ۱۹۲۵ است که برای رهایی از یک بیماری همه گیر مرگبار در آلاسکا ۷۰۰ مایل را طی می کنند که …

**************************************************

فیلم سینمایی «شجاعان» به کارگردانی «هنری کینگ»، جمعه ۸ بهمن ماه ساعت یک بامداد از شبکه نمایش پخش می‌شود.

این فیلم با بازی گریگوری پک و ژوان کالینز؛ درباره جیم داگلاس است که در جستجوی چهار تبهکاری است که همسرش را به قتل رسانده اند، آنها را در زندان و در آستانه اعدام شدن پیدا می کند. در حالی که او منتظر است تا مراسم اعدام را تماشا کند …

**************************************************

فیلم سینمایی «یک پلیس و نصفی» به کارگردانی «جاناتان آ روزنبام»، جمعه ۸ بهمن ماه ساعت ۱۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی لو دیاموند فیلیپس، لولو ویلسون و جنت کیدر آمده است: کارینا یک دختر ۱۲ ساله مدرسه ای است که مدام نقش پلیس ها را در مدرسه دارد و دوست دارد که پلیس باشد او با کاراگاه سیمونز آشنا می شود و سعی می کند که به او کمک کند. ولی کاراگاه سیمونز از او می خواهد که در کارهایش دخالت نکند و بارها او را از این کار منع می کند. ولی همیشه سر و کله کارینا پیدا می شود. کارگاه سیمونز و کارینا یک کارخانه خارج از شهر پر از پهبادهای خرابکار پیدا می کنند و با اینکه کاراگاه سیمونز از طرف رئیس پلیس معلق شده است نشان و اسلحه اش به او برمی گردد. با تلاش و زحمات کاراگاه سیمونز بالاخره یک نفر را دستگیر می کنند ولی او تبهکار نیست و …

**************************************************

فیلم سینمایی «هفت معکوس» به کارگردانی «مهدی خسروی»، جمعه ۸ بهمن ماه ساعت ۱۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: احساس می کنم همیشه توی زندگیم لبه یه پرتگاه وایسادم، دوست دارم بپرم پایین ولی هیچ وقت جرأتش رو نداشتم، الانم ندارم… کاش می شد برگردم به عقب تا یه چیزایی رو درست کنم ولی افسوس که غیرممکنه!

جواد عزتی، نیوشا ضیغمی، حسام نواب صفوی، کامران تفتی و مهران رجبی در فیلم سینمایی «هفت معکوس» ایفای نقش کرده اند.

**************************************************

فیلم سینمایی «کلاشنیکف» به کارگردانی «کنستانتین بوسلوف»، جمعه ۸ بهمن ماه ساعت ۱۷ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

فیلم با بازی یوری بوریسوف، اولگا لرمن و آرتور اسمولیانینوف؛ داستان زندگی میخاییل کلاشنیکف و مسلسلی که او اختراع کرد را به تصویر می کشد.

**************************************************

فیلم سینمایی «ساعت شلوغی ۱» به کارگردانی «برت رتنر»، جمعه ۸ بهمن ماه ساعت ۱۹ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در خلاصه داستان این فیلم با بازی جکی چان، کریس تاکر، الیزابت پنا و کن لونگ آمده است: دو مامور پلیس که کوچک ترین نقطه اشتراکی با هم ندارند، مجبورند با همکاری یکدیگر یک دختر بچه دزدیده شده را به پدرش برگردانند.

**************************************************

فیلم سینمایی «حلقه های ازدواج» به کارگردانی «شاهین باباپور»، جمعه ۸ بهمن ماه ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

این فیلم درباره پسر جوانی به اسم حمید است که در شرکت بزرگی کار می کند و یکسری اتفاقات در شرکت می افتد که زندگی او را به خطر می اندازد و …

مجید صالحی، رضا شفیعی جم، مهران غفوریان، شهره لرستانی، بهنوش بختیاری و مهران رجبی در فیلم سینمایی «حلقه های ازدواج» بازی کرده اند.

**************************************************

فیلم سینمایی «پادشاه یاغی» به کارگردانی «دیوید مکنزی»، جمعه ۸ بهمن ماه ساعت ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

این فیلم با بازی کریس پاین، آرون تایلر جانسون و فلورنس پیو؛ درباره شاه اسکاتلند است که تصمیم می گیرد با وجود مشکلات و سختی های فراوان مقابل ارتش مجهز انگلستان ایستادگی کرده و استقلال اسکاتلند را به مردم خود بازگرداند. او با وجود کشته شدن برادران و اسارت خانواده اش در برابر ارتش انگلستان مقاومت کرده و …

**************************************************

**** شبکه کودک

انیمیشن سینمایی «توماس و دوستان ـ دنیای بزرگ، ماجراجویی های بزرگ» به کارگردانی «دیوید استوتن»، پنج‌شنبه ۷ بهمن ماه ساعت ۱۴ از شبکـه کودک پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهیم دید: توماس، برای تحقق رویاهایش سودور را ترک می‌کند. این سفر ماجراجویانه توماس را مجبور به عبور از صحراها، جنگل‌ها و کوهستان‌های خطرناک می‌کند …

**************************************************

فیلم سینمایی «ماجراجویی نلی و سیمون ـ غول برفی» به کارگردانی «پییر گرکو و نانسی فلورنس ساوارد»، جمعه ۸ بهمن ماه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهیم دید: نلی مالوی یک دختر جوان که یک کارآگاه تازه کار پرخاشگر است به طور تصادفی با سایمون پیکارد، یک دستیار تحقیقاتی بلندپرواز در انسان شناسی برخورد می کند. سایمون معتقد است که بعد از انسان های اولیه نسلی به نام یتی‌ها وجود دارد که بی‌شباهت به آنها نیستند. این دو با هم راهی سفری اکتشافی می‌شوند. سایمون و همراهانش موفق به یافتن یتی‌ها می‌شوند اما صاحبکار جوان طماعشان به نام ادوارد که آنها را راهی سفر کرده می‌خواهد با فاش کردن راز وجود یتی‌ها به شهرت برسد. نلی، سایمون و تنسینگ مانع این کار شده و اجازه نمی‌دهند انسان‌ها آرامش زندگی یتی‌ها را از بین ببرند و …

**************************************************

**** شبکه امید

فیلم تلویزیونی «پاس گل» به کارگردانی «مجتبی کوه کن»، چهارشنبه ۶ بهمن ماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

فیلم «پاس گل» آرزوهای پسرکی که عاشق فوتبال است را به تصویر می کشد. امیر پسری است که همیشه توپی به همراه دارد. آرزویش این است که بتواند روزی حرفه ای فوتبال بازی کند، امّا با مخالفت شدید پدر روبرو می شود که امکان به حقیقت پیوستن آن را سخت کرده است و …

وحید رجب پور، عباس آستانه، آناهیتا خسروی، اشکان خوش سرور و محمدرضا خورشیدی در این فیلم بازی کرده اند.

**************************************************

فیلم سینمایی «جاسوسان نامحسوس» به کارگردانی «نیک برانو و تروی کوان»، پنج‌شنبه ۷ بهمن ماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: جاسوسی به نام لنس استرلینگ و دانشمندی به نام والتر بکت تقریبا دو نقطه مقابل هم هستند. لنس صاف و ساده، دلسوز و شاد است. در صورتی که والتر اصلا این طور نیست. اما زمانی‌که داستان، مسیری غیرمنتظره را در پیش می‌گیرد این دو فرد مخالف هم، با یکدیگر متحد می‌شوند تا مأموریت نهایی را انجام دهند؛ ماموریتی که نیازمند یک تغییر قیافه غیرممکن است.

**************************************************

فیلم سینمایی «عملیات قطب شمال» به کارگردانی «گرا بوآل»، جمعه ۸ بهمن ماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی کایسا کورین آنتونسن، لارس آرِنتس هانسِن و نیکولی کلِو بروژ خواهیم دید: جولیا، دختر نوجوان کم‌رویی است که از قرار خواهر بزرگ‌تر سیندره و آیدا است. آیدا دختر جسور و پردل و جرئتی است که باوجود سن کمش شجاعت زیادی دارد و حس حمایتی زیادی نسبت به خواهر و برادرش می‌کند، وقتی ایدا و سیندره با لجاجت برای یافتن پدرشان به محل کار او می‌روند جولیا به‌ناچار آن‌ها را تا هلیکوپتر همراهی می‌کند، هلیکوپتر به مقصد نامشخصی از روی زمین بلند می‌شوند و کودکان هراسان زمانی که او فرود می‌آید از آن پیاده می‌شوند غافل از اینکه سر از جزیره‌ای خالی از سکنه در قطب شمال درمی‌آورند که …

**************************************************

**** شبکه افق

فیلم سینمایی «استاد دروغ» به کارگردانی «باری لیونسون»، جمعه ۸ بهمن ماه ساعت ۱۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی رابرت دنیرو، میچل پیفر و آلسنادرو نیولا خواهیم دید: برنارد میداف با سرمایه اندکی یک شرکت سرمایه گذاری تاسیس کرده و حالا شرکت او پس از سال ها تبدیل به یکی از مهمترین شرکت های سرمایه گذاری وال استریت شده است. پسرانش مارک و آندرو و برادرش در شرکت مشغول به کار می‌شوند. میداف و شرکت او جز پنج شرکتی می شود که نقش عمده‌ای در توسعه فعالیت‌های بازار بورس دارد.

**************************************************

فیلم تلویزیونی «ترم زمستانی» به کارگردانی «رضا بهشتی»، جمعه ۸ بهمن ماه ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

این فیلم داستان جوانی دانشجو در سال های پیش از انقلاب را روایت می کند که پس از مدتی سکونت در خارج از کشور به ایران باز می گردد. او به دنبال دوست صمیمی و قدیمی اش می گردد؛ اما متوجه می شود که تمام آثار وجودی دوستش را پاک کرده اند. جوان دانشجو که کنجکاو شده به جست و جوی خود ادامه می دهد و ….

هومن سیدی، حمید مظفری، فریبا متخصص و رسول نجفیان در این فیلم بازی کرده اند.

**************************************************

**** شبکه شما

فیلم تلویزیونی «در اعماق خطوط» به کارگردانی «محمدصادق بکتاشیان»، پنج‌شنبه ۷ بهمن ماه ساعت ۲۴ از شبکه شما پخش خواهد شد.

داستان فیلم از این قرار است که: رسول رحمانی یک جوان پدر از دست داده است که علاقمند به هنر خوشنویسی است و از یزد به تهران آمده و با مشکلاتی که دارد، برای امتحان خوشنویسی ثبت نام می‌کند. او نزد سرایدار انجمن خوشنویسان مدتی زندگی کرده و تحت آموزش رئیس انجمن، یعنی آقای درگاهی قرار می‌گیرد. محمود، داماد درگاهی، از مبارزان و فعالان انقلاب است و در شبیخون ساواک مجروح شده و به زندان افتاده، رسول نیز ناخواسته مورد اتهام ساواک قرار می‌گیرد و پس از بازداشت تحت شکنجه ساواک رنج زیادی را تحمل می‌کند. او پس از آزادی، نمونه خطی را به درگاهی ارائه می‌دهد و این بار برخلاف قبل مورد پذیرش استاد واقع می‌شود و بدین ترتیب حکم استادی‌اش را در هنر خوشنویسی دریافت می‌کند….

در این فیلم تلویزیونی، جهانبخش سلطانی، رضا مولایی و رحمان باقریان هنرنمایی کرده‌اند.

**************************************************

فیلم تلویزیونی «روزی که مینا گم شد» به کارگردانی «امیرشهاب رضویان»، جمعه ۸ بهمن ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان آمده است: هاتف پس از ۳۰ سال به ایران باز می گردد و با خواندن نامه پدر مرحومش از واقعیت تلخی مطلع می شود. همزمان با اوج گرفتن درگیری های خیابانی مردم انقلابی با مزدوران شاهنشاهی، هاتف بر سر قراری حاضر می شود که «مینا» هرگز به آن نمی رسد.

مهران رجبی، سیامک احصایی، رابعه مدنی و هدی ناصح در فیلم تلویزیونی «روزی که مینا گم شد» بازی کرده‌اند.

**************************************************

**** شبکه سلامت (با رابط ناشنوا)

فیلم سینمایی «کی پکس» به کارگردانی «ئی‌یین سافتلی»، جمعه ۸ بهمن ماه ساعت ۱۱ با رابط ناشنوایان از شبکه سلامت پخش می شود.

در این فیلم با بازی کوین اسپیسی و جف بریجز خواهیم دید: پرات توسط ماموران پلیس در ایستگاه قطار پیدا می شود و او را تحویل آسایشگاه روانی می دهند. دکتر مارک برای معالجه او را تحت نظر می گیرد. پرات ادعا می کند که از سیاره کی پکس به زمین آمده و یک موجود فضایی در قالب یک جسم زمینی است …

انتهای پیام

[ad_2]
اخبار مهم

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.