امنیت و اقتدار امروز ایران اسلامی حاصل خون مطهر شهدا است

[ad_1]

ایسنا/تهران رییس ستاد دهه فجر استان تهران گفت: امنیت، اقتدار و آرامش امروز ایران اسلامی حاصل خون مطهر شهدا است.

حجت الاسلام والمسلمین سیدمحسن محمودی بعد از ظهر پنجشنبه ۷ بهمن ماه در مراسم تشییع و تدفین شهید گمنام در اردوگاه شهید منتظری  شهرستان شهریار با اشاره به اینکه شهادت بزرگترین افتخاری است که خداوند نصیب انسان می‌کند ، افزود: امنیت ، اقتدار و آرامش امروز ایران اسلامی حاصل خون مطهر شهدا است و خانواده شهدا نیز در این اجر عظیم شریک هستند.

رئیس ستاد دهه فجر استان تهران خاطر نشان کرد: خانواده شهدا در روز قیامت همراه با شهیدشان محشور می‌شوند و این مهم اجر صبر بر مصیبت از دست دادن عزیز شهیدشان است ؛ شفاعت در روز قیامت به فرموده رهبر معظم انقلاب از آن شهدا و خانواده شهدا است و این مقامی است که خداوند به آنان داده است.

عضو شورای فرهنگ عمومی استان تهران خاطر نشان کرد: شهدا چشم و چراغ این ملت هستند و امیدواریم شرمنده خون پاک آنان نباشیم و بتوانیم جز ادامه دهندگان راه این شهدا گرانقدر قرار بگیریم.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران خاطر نشان کرد: باید شهیدان را به درستی به جامعه و فرزندان خود معرفی کنیم و در این مسیر نورانی ، تحقق تمدن نوین اسلامی از جایگاه ویژه ای برخوردار است و دانش آموزان با الگو گیری از شهدا می‌تواند در مسیر جامعه مهدوی برای رسیدن تمدن نوین اسلام گام بردارند.

انتهای پیام

[ad_2]
اخبار مهم

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.