81 پروژه اولویت دار خراسان جنوبی تصویب شد

[ad_1]

ایسنا/ خراسان جنوبی 81 طرح اولویت دار خراسان جنوبی با مجموع 967 میلیارد ریال تسهیلات در کمیته استانی بند الف تبصره 18 قانون بودجه سال 1400 تصویب شد.

دهمین جلسه هیأت استانی از بند الف تبصره 18 قانون بودجه 1400 استان به ریاست معاونت اقتصادی استانداری تشکیل و با تصویب 81 طرح اولویت دار به کار خود پایان داد.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، حسین موهبتی سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی با اشاره به تلاش دستگاه ها برای تسهیل شرایط برای متقاضیان استخدام گفت:

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی نیز به عنوان دبیر جلسه گزارش مبسوطی از برنامه های مصوب کمیته استانی و وضعیت پرداخت تسهیلات توسط بانک های عامل ارائه کرد.

عیسی جعفریجو گفت: کمیته استانی تاکنون 503 طرح را به مبلغ 9 هزار و 863 میلیارد ریال تصویب کرده است و بانک های عامل برای 39 طرح به مبلغ 401 میلیارد ریال سود لازم را پرداخت کرده اند.

معاون مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی نیز گزارشی از مانده وام های موضوع بند الف تبصره 18 به تفکیک اجرایی و مانده آن وام ها ارائه کرد.

در این جلسه که با حضور اعضای هیئت استان و نمایندگان بانک های تجاری برگزار شد، نمایندگان دستگاه ها طرح های متقاضی تسهیلات را ارائه کردند و در نهایت پس از انتشار نظرات کارشناسی، 81 طرح در مجموع به ارزش 967 میلیارد ارائه شد. ریال تصویب می شود.

همچنین با اصلاح مبلغ برای 23 پروژه به مبلغ 109 میلیارد ریال موافقت شد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.