با پشت میز نشینی مشکلات حل نمی شود/ مسئولان گلستانی حاشیه ها را کنار بگذارند

[ad_1]

ایسنا/ گلستان امام فریدایی گرگان با بیان اینکه مشکلات با نشستن بر سر سفره حل نمی شود، گفت: مسئولان باید برای رفع مشکلات تدابیری بیندیشند.

آیت الله سیدکاظم نورمفیدی در خطبه های سیاسی صبح جمعه گرگان با اشاره به سفر رئیس جمهور به استان گلستان اظهار داشت: سفر رئیس جمهور به گلستان آثار و برکات بسیاری برای استان داشته است که از جمله آن می توان به اجرای طرح گردشگری آشوراده اشاره کرد. می تواند استان گلستان را متحول کند، هرچند در اجرای این پروژه باید مسائل زیست محیطی نیز مد نظر قرار گیرد.

وی با بیان اینکه خلیج گرگان با مشکلات بزرگی مواجه شده و وضعیت آن خطرناک است، افزود: راه دریا به روی دریا بسته است و حدود 8 هزار هکتار از خلیج گرگان خشک شده که خطرناک است. و بخش های مختلف از جمله کشاورزی و زندگی را تحت تاثیر قرار می دهد، به مردم آسیب می رساند و باعث تولید ریزگردها می شود.

فریدایی امام گرگان به کریدور شمال به جنوب اشاره کرد و یادآور شد: راه اندازی راه آهن شمال به جنوب باید تسریع شود و تحقق آن برکات زیادی برای استان گلستان و سایر استان ها خواهد داشت، همچنین پتروشیمی نیز یکی دیگر از پروژه های زمینی با 90 هزار سهامدار است. سفر رئیس جمهور گلستان

نورمفیدی تصریح کرد: در سفر رئیس جمهور گلستان به بخش کشاورزی توجه ویژه ای شد و موافقت های خوبی برای آن صورت گرفت و این طرح باعث افزایش تولید محصولات کشاورزی می شود.

وی با اشاره به پرتاب موفقیت آمیز ماهواره نور 2 تصریح کرد: سازمان هوا و فضای سپاه پاسداران اقدام ارزنده ای انجام داد که بسیار حائز اهمیت است و این سازمان ماهواره نور 2 را به فضا پرتاب کرد و مسافت 3600 کیلومتر را در 8 کیلومتر طی کرد. دقایق. گذشت و در 500 کیلومتری زمین در مدار خود قرار دارد، البته ماهواره نور 1 در سال 1399 به فضا پرتاب شد و تاکنون 10000 بار زمین را طی کرده و اطلاعاتی در اختیار ما قرار داده است.

امام جمعه گرگان با تاکید بر اینکه پرتاب ماهواره به فضا بمب و پرتابه نیست، بلکه بازدارنده است، گفت: امروز هر کشوری که به این امکانات دسترسی داشته باشد در امان است و بدون امنیت نمی توان به پیشرفت کشور دست یافت. اولین کشور اسلامی که این ماهواره را پرتاب کرد و این موفقیت ها از دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

نورمفیدی با بیان اینکه کشوری که از نظر علمی به این درجه رسیده است توانایی حل مشکلات اقتصادی را دارد، خاطرنشان کرد: همه مسئولان باید در حل مشکلات تلاش کنند و در استان گلستان نیز مسئولان باید وارد میدان شوند و حرف های حاشیه ای را حذف کنند، برای استان گلستان کار کنید.

وی با بیان اینکه مشکلات با پشت میز نشینی حل نمی شود و مسئولان باید وارد عمل شوند، افزود: همه عوامل اجرایی استان گلستان باید تلاش کنند تا توافقات سفر هیئت دولت به استان در راستای تغییر محقق شود. استان گلستان.
انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.