شهرداری شیروان در آستانه سال نو 900 هزار شاخه گل کاشت

[ad_1]

ایسنا/ خراسان شمالی شهردار شیروان با بیان اینکه در آستانه عید نوروز ۹۰۰ شاخه گل در این شهر کاشته شد، به تشریح برنامه های نوروزی شهرداری شیروان پرداخت.

عین اله احمدی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: زیباسازی و احیای شهر برای سال نو با کاشت 900 هزار شاخه گل، نورپردازی و نورپردازی سطح شهر، ساخت میدان، پارک و تبلیغات محیطی در دست اجرا است و به یاری خداوند عید نوروز خواهد بود. به یاد مسافران و شهروندان است.

شهردار شیروانا ادامه داد: توجه ویژه به نوسازی فضای سبز، بهسازی و مرمت معابر شهری، رنگ آمیزی جداول و نقاشی های خاص روی دیوارهای شهر، کاشت گل و نهال، رنگ آمیزی و سنگفرش معابر، راه اندازی کاروان های شاد برای تغییر چهره شهر. تجهیزات نظافت عمومی پارک ها و باغ ها، برپایی سفره های هفت سین، ساماندهی ادارات و مالیات های عمومی در شهر، آماده سازی لاشه، جابجایی شهر از جمله اقدامات انجام شده است.

وی افزود: همچنین استقبال زائران برای جمع آوری زباله و نخاله، شست و شوی معابر، ممنوعیت حفاری، روشنایی برای شرکت در برنامه های هنری، مذهبی، مذهبی و فرهنگی، آمادگی 100 درصدی مدیریت بحران و آتش نشانی شهرداری شیروان. خادمان شهر به سوی شیروانیان و مسافران امام رضا (ع) حرکت می کنند.

شهردار شیروان گفت: شورای اسلامی و شهرداری امیدوار است در سال جدید در تداوم برنامه های بلندمدت برنامه ریزی شده در مسیر پویایی و شکوفایی حرکت کنند و مدیریت شهری همه چیز را در پیش گیرد. امور اجرای برنامه های مدیریت شهری را فرا می خواند.

خبرنگار: غلامرضا مینا

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.