جوایز جشنواره صربستان و بوسنی برای عکاسان ایرانی

[ad_1]

عکاسان ایرانی برنده جوایزی از جشنواره بین المللی در صربستان، لوکزامبورگ و مونته نگرو شده اند.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی فیاپ در ایران، در مجموعه جشنواره FKNS SLM که در سه کشور صربستان، لوکزامبورگ و مونته نگرو در جشنواره صربستان برگزار شد، عکسی از “پنجره جادویی” توسط سید احسان مرتضوی و در این جشنواره و در جشنواره لوکزامبورگ، عکس «تاریخ باستان» محمد استکی، عکس «کوچه» کیارنگ علایی و عکس «مرد سخت» اثر محمد استکی در این جشنواره اهدا شد.

همچنین در جشنواره مونته نگرو، عکس های «نوشین» و «آفرینش زیر آب» محمد استکی برنده مدال طلای انجمن عکاسی آمریکا، عکس های «اسفرجان» و «مارگارت» او شدند. «نماز در مناطق جنگی» جایزه جشنواره و عکس «پری دریایی» اثر آرلین پریست فیاپ را برای او به ارمغان آورد.

جوایز جشنواره صربستان و بوسنی برای عکاسان ایرانی

این مجموعه از جشنواره که زیر نظر فدراسیون بین‌المللی هنرهای عکاسی (FIAP) و انجمن عکاسی آمریکا (PSA) برگزار می‌شود، شامل آثاری از عکاسان عضو باشگاه عکس فوکوس (نماینده فیاپ در ایران) از جمله محمد استکی است. ، احمد خطیری، آرلن کشیشیان، آرمان محمدی، سید احسان مرتضوی، کیارنگ علایی، میرعلی پرندک، اصغر صامتی، آرمان محمدیری.

مدال طلای جشنواره بوسنی برای عکاس ایرانی

همچنین در چهارمین جشنواره بین المللی عکاسی دیجیتال و چاپی، عکاسی مفهومی که در بوسنی و هرزگوین برگزار شد، عکس «در غروب آفتاب» امیدرضا پورنبی مدال طلای جشنواره را از آن خود کرد.

جوایز جشنواره صربستان و بوسنی برای عکاسان ایرانی

این جشنواره که زیر نظر فدراسیون بین المللی هنرهای عکاسی (فیاپ) و انجمن عکاسی آمریکا برگزار شد، آثاری از امیدرضا پورنابی، میرعلی پرندک، آرلن کشیشیان، سید احمدرضا علوی پوجا و علی سامعی پذیرفته شد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.