حافظه و قدرت مناسب را برای دوربین مداربسته خود انتخاب کنید

[ad_1]

امروزه یکی از مهمترین جنبه های هر فضای مسکونی یا تجاری، سیستم امنیتی آن است. چه با افزودن دوربین درب تصویری برای نظارت بر محیط بیرون یا نصب دوربین های امنیتی در بخش های مختلف کسب و کار. دوربین های امنیتی می توانند فکر محافظت در برابر خطرات احتمالی را برای شما آسان تر کنند.

به گزارش ایسنا، به نقل از دوربین بازار، اکثر دوربین ها در زمان قطع برق کارایی خود را از دست می دهند و مشکل اصلی همین است. قطع برق نه تنها باعث اختلال در عملکرد دوربین می شود، بلکه می تواند باعث از بین رفتن تصاویر گرفته شده نیز شود. بنابراین انتخاب منبع تغذیه و حافظه مناسب یکی از مواردی است که باید به آن توجه ویژه داشت.

خوشبختانه، برخی از تولیدکنندگان دوربین های امنیتی اقداماتی را برای انجام این کار انجام داده اند. استفاده از فضای ذخیره سازی ابری یا خرید یو پی اس گزینه های روشن برای قطع برق وجود دارد، اما گزینه های دیگری وجود دارد که می توانید از آنها برای ایمن نگه داشتن خانه خود حتی در صورت قطع برق استفاده کنید.

حافظه دوربین مداربسته

یکی از جنبه های کمتر شناخته شده امنیت خانه در هنگام قطع برق، ذخیره سازی محلی است. در صورت قطع برق در منزل، احتمالا اینترنت منزل نیز قطع خواهد شد. اگر اینترنت خانگی خاموش باشد، ویدیوهای دوربین در فضای ابری پخش نمی‌شوند. بنابراین، امکان ذخیره سازی محلی همیشه یک ایده عالی است.

برخی از دوربین ها دارای حافظه داخلی هستند، در حالی که برخی دیگر به کارت حافظه نیاز دارند. دوربین‌های مستعمل یک مزیت کلیدی به شما ارائه می‌دهند، زیرا هر زمان که بخواهید می‌توانید فضای ذخیره‌سازی خود را ارتقا دهید. علاوه بر این، دسترسی به تصاویر گرفته شده برای شما بسیار راحت خواهد بود. حافظه محلی همچنین به شما امکان می دهد دوربین را در جایی قرار دهید که شبکه Wi-Fi وجود ندارد. به علاوه، لازم نیست نگران نقض امنیت سرورهای ذخیره سازی ابری باشید. تنها ایراد استفاده از انبار محلی محدودیت هاست. این گزینه برای منازل مسکونی مناسب است، اما برای استفاده تجاری، بسته به تعداد دوربین، می تواند کمی گرانتر باشد.

حافظه و قدرت مناسب را برای دوربین مداربسته خود انتخاب کنید

منبع تغذیه دوربین مداربسته

در مورد یافتن کابل برق مناسب برای دوربین مدار بسته حدس و گمان کمی وجود دارد. چون تنظیمات خیلی متفاوته. اما به طور کلی دو راه برای تغذیه دوربین امنیتی وجود دارد. استفاده از کابل کواکسیال یا کابل شبکه؛ به یک ضبط کننده ویدیوی دیجیتال (DVR) یا ضبط کننده ویدیوی شبکه (NVR) متصل است.

نوع کابل به مدل دوربین و همچنین محیط بستگی دارد. دوربین های آنالوگ با کابل کواکسیال بهتر عمل می کنند. کیفیت ویدیو به خودی خود پایین است، بنابراین مطمئن شوید که کیفیت بیشتری را در حین انتقال تصویر از دست ندهید. یکی دیگر از مزایای کابل های کواکسیال این است که از تداخل با سیگنال های مزاحم محافظت می شوند.

از طرف دیگر دوربین های دیجیتال و IP معمولا فایل های داده بزرگتری دارند. کابل کواکسیال می تواند کیفیت تصاویر HD را در حین انتقال به میزان قابل توجهی کاهش دهد. کابل های شبکه مانند Cat 5 تا Cat 7 با بالن های ویدئویی گزینه های بهتری برای مدیریت فایل در این دسته از دوربین ها هستند. البته هنگام استفاده از کابل های شبکه باید فاصله را نیز در نظر گرفت. اگر سیستم دوربین مداربسته شما محدوده وسیعی را پوشش می دهد، ارسال و مشاهده تصاویر در فاصله 100 متری ممکن است کمی با تاخیر انجام شود. در این مورد، شاید بهتر باشد از کابل کواکسیال استفاده کنید.

البته باید توجه داشت که دوربین های کابلی در هنگام قطع برق تمام عملکرد خود را از دست می دهند. اینجاست که سازندگان جایگزین هایی مانند دوربین های باتری دار را ارائه می دهند. این دوربین ها به گونه ای عمل می کنند که با هر بار شارژ هفته ها یا حتی ماه ها کار می کنند و نیازی به شارژ شبانه مانند گوشی موبایل ندارند. با این حال، برخی از محدودیت های کوچک برای قدرت باتری وجود دارد. دوربین هایی که با باتری کار می کنند باید به طور دوره ای شارژ شوند. برخی از دوربین ها این مشکل را با شارژ از طریق پنل خورشیدی حل می کنند، برخی دیگر باتری های قوی دارند و با قدرت محدودی برای شارژ باتری های خود کار می کنند. ممکن است فکر کنید که این کار بیهوده است، اما افزودن حافظه محلی به دوربین روی باتری به دوربین اجازه می‌دهد با ارسال نکردن دائمی آن به فضای ذخیره‌سازی ابری، در مصرف باتری صرفه‌جویی کند.

حافظه و قدرت مناسب را برای دوربین مداربسته خود انتخاب کنید

نتیجه

سازندگان سعی کرده اند با افزودن ویژگی هایی مانند حالت خواب، حافظه داخلی، باتری و … مصرف انرژی و نیاز به حافظه بیشتر را به میزان قابل توجهی کاهش دهند. اگر در انتخاب بهترین منبع تغذیه یا دوربین شک دارید، همیشه می توانید به دوربین مارکت مراجعه کنید https://doorbinmarket.com انجام دادن. کارشناسان ما می توانند به شما در انتخاب و خرید بهترین سیستم امنیتی برای نیازهای خود کمک کنند.

پایان گزارش آگهی

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.