لیست قیمت و خرید کولر آبی انرژی 2012

لیست ارزش و خرید کولر آبی انرژی (Energy)
کولر آبی

کولرهای آبی منجر صرفه جویی در ادامه مصرف الکتریسیته می شوند چون جهت تبخیر آب، انرژی الکتریکی زیاد مقداری را مصرف می کنند.

همینطور اضطراری به ذکر هست که در ادامه کولرهای آبی صرفا از آب به کارگیری میگردد و هیچ ماده مبرد شیمیایی وجود ندارد که به جهت لایه ازن مضر باشد.

همینطور نوع ac26 به شکل پرتابل هست و می توان از آن به تیتر پنکه و حرفه به کارگیری کرد. 3. کولر آبی پرتابل یا این که قابل حمل نیز یکی از دیگر از نوع های کولر آبی هست که معمولاً به جهت فضاهای ریز به کارگیری میگردد و قابل حمل است، همین کولرها توانمند به خنک نمودن فضا های بیست تا سی متر مربع هستند.

جریان الکتریسیته به برهان خلل تلاش فیوز و یا این که سیمکشی کولر در گیر نقص‌ شده است. در ادامه زمان خرید کولرآبی می بایست متناسب با فضای منزلتان تعیین نمایید چرا که ممکن هست در ادامه شکل تعیین غلط انرژی و مصرف الکتریسیته بالایی داشته باشد و خنکی مناسب را نداشته باشد.

برهان دوم همین هست که چنانچه در ادامه ماهها و فصلهای گرم سال مبادرت به خرید کولر کنید، نصابها معمولا مجال به اندازه ندارند و می بایست چندین روز طاقت نمایید تا نوبت به کارگزاشتن کولر شما برسد.

به جهت در دست گرفتن خاموش و شفاف نمودن کولر سیستم های هنگامی کارگزاشتن کرده اند. به جهت کارگزاشتن کولر محیطی را تعیین نمایید که تماما مرحله باشد.

علاوه بر خصوصیت های گفته شده زمان تعیین بهترین برند کولر آبی، موردها یگانه دیگری، فارغ از مارک یک کولر در ادامه گونه تعیین آن اثر گذاری دارند، که خوبتر هست با اعتنا به موقعیت خود، آن ها را نیز در ادامه حیث بگیرید.

کولر آبی آبسال نوع AC/CP75R از تازه ترین نوع های کولر آبی ایجاد کمپانی آبسال می باشد که مهم پدهای سلولزی می باشد و با به کارگیری از مواد مرغوب ایجاد شده، که منجر ارتقاء میزان مرغوب بودن و ارتفاع قدمت آن شده است.

به جهت تعیین گنجایش کولر گازی شما می بایست به موقعیت آب و هوایی و متراژ محفظه خویش اعتنا نمایید و با در ادامه حیث گرفتن همین دو گزینه به راحتی می توانید کولر گازی مطلوب با نیاز خویش را تعیین کنید.

به همین معنی که به جهت اقتدار باددهی عمده کولر آبی به پروانه و موتور و مبلغی و بقیه قطعات مکانیکی و الکترونیکی بزرگتر و با گنجایش بیشتری نیز نیاز دارااست و همین حجم می بایست در ادامه میزان بزرگتر نیز جا بگیرند. ​Th᠎is post h as been done by GSA Co​ntent Generator ᠎DEMO​!

به همین ترتیب حجم فضایی که بر مبنای مترمکعب تحلیل کردهاید به فوت مکعب تبدیل میگردد و دیگر به جهت تعیین گنجایش کولر آبی مشکلی نخواهید داشت.

CFM مخفف کلمه Cubic Feet per Minute است به مضمون‌ فوت مکعب در ادامه دقیقه . کولر آبی جنرال شرق نوع G3200 به نوع ای طراحی و ساخته شده هست که رطوبت اضطراری را در ادامه هوای گرم وخشک تولید کرده و هوای مطبوع و دلپذیری را به شما هدیه می کند.

کولر آبی آزمایش نوع AZ8000 به برهان بی آبی آب و هوا یکی از از مالامال مصرف ترین اسباب خانگی در ادامه جمهوری اسلامی ایران کولرهای آبی هست .تفاوت های اقلیمی و حوزه‌ ای و تنوع ساختمانها در ادامه نقاط گوناگون جمهوری اسلامی ایران آزمایش را بر آن داشته هست تا به مراد تامین مراد های همه مصرف کنندگان کولرهای آبی خویش را در ادامه نوع ها و میزان های گوناگون ایجاد نماید.

کولرهای آبی مهم موتورهایی با توانهای گوناگون میباشند تا به جهت متراژهای گوناگون مطلوب باشند. کولرآبی آزمایش نوع AZ8000 با پشتیبانی شبکهی منظم سرویس ها پس از فروش خویش به جهت شما یک قدمت آسایش به ملازم می آورد.

پس به سراغ جواب به همین سوال میرویم که کولر آبی چی بخرم؟ کدام برند کولر آبی خوبتر هست و سوالهایی که به جهت خرید ممکن هست در ادامه ذهن شما مطرح شود، پس به جهت جواب به همین پرسش ها تا انتهای خرید بهترین کولر آبی ما‌درها را ملازمت کنید.

بهترین تعیین هست چرا که به برهان ارزش مطلوب و سازگاریی که با محفظه دارا هستند به جرات می توان گفت مهم محبوبیت بیشتری نسبت به بقیه کولرها هستند.

به جهت شناخت عمده با مباحث تاسیسات ساختمان، توصیه می‌کنیم به تدریس مبحث ۱۴ مقررات ملی ساختمان مراجعه نمایید که در ادامه ۱۳ درس و در ادامه مدت دوران ۱۱ ساعت و ۴۰ دقیقه بنا کردن شده است.

کولر جنرال مجهز به سیستم آبرسانی تازه هست به طوری که منجر ارتقاء بازده خنکی کولر می شود و از ریختن آب بر بر روی موتور جلو گیری می کند در ادامه عاقبت قابلیت سوختن آن ناشی از ریختن آب بر بر روی موتور وجود ندارد.

کمپانی جنرال به تیتر او‌لین ایجاد کننده، مبادرت به طراحی و تولید حفظ کننده پوشال از کالا پلاستیک نموده هست که علاوه بر سهولت نصب، خطرات احتمالی زخم دیدن دست سرویسکار را برطرف نموده است.

کولرهای جنرال مجهز به سیستم تازه آبرسانی هست .بطوری که : منجر ارتقاء بازده خنکی کولر میگردد و از ریختن آب بر بر روی الکتروموتور خودداری می کند در ادامه عاقبت قابلیت سوختن آن وجود ندارد.

در ادامه پوش های دوطرف حرفه را گشوده نموده ومحور را بصورت شعاعی (عمودی) حرکت بدهید چنانچه محور حرکت عمودی داشت ،نیاز هست بوش ها را ردوبدل نمایید.البته در ادامه برخی موردها یاتاقان ها (بوش ها) سلامت اند البته به سبب ساز راحت شدن بست یاتاقان همین عیب پیدایش می کند.

در ادامه عمده همین نوع کولرها، از پوشالهایی به کارگیری شده که خرده چوبهای کوچک و خشک هستند. کولر «میدیا» نوع «AC120-16AR» یکی از از محصولات کاربردی و باکیفیت تولید همین کمپانی است.

از حیث میزان مرغوب بودن هوای خروجی و مصرف برق، کولر آبی سلولزی تعیین بهتری است؛ البته ارزش کولر آبی پوشالی ارزانتر است.

همینطور یک ریموت در دست گرفتن رادیویی هم ملازم ترموستات عرضه شده هست که تا موفقیت ۱۵ متر از ترموستات، دستورها عضو را جهت خاموش و شفاف نمودن کولر، تهیه به دور و شفاف و خاموش نمودن پمپ آب اعمال می نماید در ادامه ارتفاع فصل، دمای هوای خروجی کولر سلولزی تا 30درصد خنکتر از کولر پوشالی است.

به جهت متراژهای ۶۵ تا ۱۲۰ متری، کولر آبی با اقتدار ۵۵۰۰ و اقتدار موتور یک دوم اسب بخار مطلوب است.

در ادامه موتور کولر مدام در ادامه لحظه اولیه سیم پیچ های آغاز ودور تند در ادامه مدارند وبه محض وصال شتاب موتور به ۵۵درصد شتاب نامی دکمه فعالیت نموده واستارت را از مدار بیرون می نماید وبا بیرون شدن آغاز به دور تند در ادامه مدار باقی مانده و موتور شتاب می گیرد.سپس می اقتدار با تغییر و تحول دادن حالت تبدیل از به دور نماید موتور به کارگیری نمود واگر دکمه فرار از مرکز فعالیت نکند وسیم پیچ کمکی در ادامه مدار باقی بماند، موتور شتاب چندانی نداشته وضمن بگوش وصال صدای خشن از موتور ،داغ نیز می شود.

چنانچه شناور بهدرستی فعالیت نکند، ممکن هست کولر فعالیت نکند یا این که سرریز شود. همین ایام خرید محصولات اهل ایران به برهان ارتقاء میزان مرغوب بودن قطعات و پشتیبانی از خریداران همواره گزینه اعتنا اعضا همین متاع قرار گرفته است.

به کارگیری از ورق های گالوانیزه مرغوب و استاندارد در ادامه تولید همین کولر، منجر ارتقاء قدمت کولر و همینطور به کارگیری از رنگ مرغوب پودری کوره ای منجر خودداری از خوردگی و زنگ زدگی زود زمان آن می شود.

نور مستقیم خورشید منجر ذیل وارد شدن راندمان فعالیت و همینطور داغ شدن موتور و زخم به آن میشود. روغن کاری یاتاقانها و اجزای متحرک کولر در ادامه ارتقاء قدمت قطعات و ذیل وارد شدن صدای کولر زیاد اثر گذار است.

به جهت متراژهای ۱۵۵ متر به بالا از دو کولر ۵۵۰۰ یا این که یک کولر ۱۲۰۰۰ و اقتدار موتور یک اسب بخار مطلوب است.

به جهت متراژهای ۱۵ تا ۴۵ متری، کولر آبی دستی با اقتدار ۲۸۰۰ و اقتدار موتور یک چهارم اسب بخار مطلوب است.

معمولا، موتورهای الکتریکی قرار گرفته در ادامه کولر آبی در ادامه دو گونه موتور دو به دور با مقاومت راهانداز و هم موتور دو به دور با خازن راهانداز است.

در ادامه زمان خرید کولر آبی به جهت صرفه جویی در ادامه مصرف انرژی، کولرهایی با برچسب انرژی B به بالا تعیین کنید.

همین کولر مجهز به دکمه حافظ جان جهت خودداری از الکتریسیته گرفتگی و موتور راندمان بالا (در حدود12%صرفه جویی در ادامه مصرف برق) هم میباشد.

کولرهای آبی منجر صرفه جویی در ادامه مصرف الکتریسیته می شوند چون جهت تبخیر آب , انرژی الکتریکی زیاد مقداری را مصرف می کنند.این کولرها منجر تولید رطوبت در ادامه هوای خشک شده و از خشک شدن پوست خودداری می کنند.

از زمانهای دیرباز بر روی پشتبام خانهها، درون تراس و یا این که در ادامه ایوان آپارتمانها، کولرهای بزرگی که رنگی آبی داشتن در ادامه ذهن تمامی نقش بستهاند.

کولرهایی را خریداری نمایید که رنگ آمیزی آن ها از گونه الکترواستاتیک و یا این که مقاوم در ادامه برابر UV باشد، همینطور رنگ بدنه از چسبندگی بالایی برخوردار باشد.

ردوبدل هر ساله پوشالها و یا این که تمیز نمودن پوشالهای سلولزی نیکی فقط منجر ارتقاء راندمان کولر میشود، بلکه باکتریها و قارچها و ذرات آلرژیزا که بر روی پوشالها توده می‌شوند از فی مابین میروند.

به جهت به دست آوردن داده ها در ادامه گزینه ارزش و خرید اشکال بهترین مارک کولر آبی تازه ، سلولزی ، پوشالی و ایستاده بر روی همین کلید کلیک کنید.

به جهت به دست آوردن داده ها در ادامه گزینه ارزش و خرید بهترین برند کولر آبی تازه ، سلولزی ، پوشالی و ایستاده بر روی همین کلید کلیک کنید.

کولرهای آبی اثبات از حیث طرز خنک کنندگی هوا، در ادامه دو گونه کلی کولر های آبی عادی و با به کارگیری از پوشال و کولر های آبی سلولزی جور بندی می شوند.

مهم دکمه حفاطت از جان است.راندمان خنک کنندگی همین کولر بدلیل به کارگیری از پوشال مرغوب اشباع بالاست .دارای پوشش رنگ الکترواستاتیک مقاوم دربرابر UV می باشد.

کولر آبی سپهر الکتریک ازورق گالوانیزه با پوشش 19میکرون بر روی با مشخصه Z270 ساخته شده است. کولر آبی ۱۰۰۰ مایدیا می تواند مساحتی در ادامه حدود ۹ تا ۱۲ متر مربع را پوشش دهد.

رسوب توده شده بر روی پوشالها مانع از جریان هوا از بیرون به درون کولر شده و در ادامه عاقبت کولر عملکرد اضطراری را نخواهد داشت.

و به برهان عدم رویش باکتری و قارچها بر بر روی پد سلولزی، همین کولر به جهت اشخاصی که در گیر به آسم و بیماری های ریه میباشند مطلوب است.

چنانچه کولر شما از اشکال تسمه دار هست محل قرارگیری آن را به صدق تهیه کنید. براین اساس همواره سرویس ها موردنیاز خویش را با خدمت فعالیت کولر آبی در ادامه فی مابین بگذارید تا بتوان هزینه آخری آن را انتخاب کرد.

به جهت شبکه نباید از شتاب خروجی کولر عمده باشد و در ادامه عمده موردها می بایست با دوچندان نمودن مرحله روزگار شبکه همین شتاب کمتر دیتا شود.

به کارگیری از مواد پلیمری مرغوب وارداتی در ادامه ایجاد همین فریم ها منجر بالا رفتن مقاومت آن ها در ادامه برابر سرما، گرما و نور خورشید می شود.

سپس از اتمام فصل گرما آب کف کولر را تخلیه کنید. خرید کولر آبی بهترین آیتم به جهت مناطقی که از حیث گرما در ادامه جور گرم و خشک قرار میگیرند هستند.

کولر را در ادامه جایی قرار بدهید که سایه باشد. در ادامه نهایت، در ادامه درس سیزدهم، مباحث دارای ارتباط با ذخیره و انتقال سوخت مایع گزینه آنالیز قرار گرفته است.

کولر آبی به برهان ارزش و مصرف الکتریسیته ذیل خیس بیش خیس از کولر گازی گزینه استقبال قرار می‌گیرد و با رویه تبخیر آب و سرمایش تبخیری باعث به خنک شدن دمای محفظه میشود.

سپس از انجام همین موردها امیدواریم مشکلی با همین بوی بد پیدا نکنید. همین پدها تماما سوای بو و بهداشتی میباشند.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.