راهنمای خرید کولر گازی

کولر گازی کوچک

کولر گازی ریز :اب بندی لوله های نشتی ممکن هست حیاتی ترین کاری باشد که شما به جهت ارتقاء عملکرد می توانید انحام بدهید البته خیلی فعالیت های دیگر نیز می توانند به همین فعالیت امداد کنند: فیلتر های آلوده را عوض کنید، شارژ و جریان هوا را به صدق نگاه دارید، سیم پیچ ها را تمیز کنید.کار دیگری که می توانید بکنید همین هست که مطمئن گردید که واحد بیرونی (چگالنده) انقدر از دیده به دور نمیباشد که جریان هوایش مسدود شود یا این که این که عامل ها دیگر منجر مسدود شدنش شوند.

 ان ها مهم میزان معینی از جریان هوا در ادامه امتداد سیم پیچ ها هستند.

اگر زمان خرید کردن کولر گازی قابل قبولی را تعیین نکنید، میزان الکتریسیته متعددی مصرف می‌کنند که هزینه متعددی در ادامه قبال آن می بایست پرداخت کنید. فیلتری که به جهت کولر گازی پرتابل ایوولی 12000 portable-ac RR410a طراحی شده هست تازه ترین گونه فیلتر هست که خواص آن قابل شستشو بودن و ضد قارچ و باکتری می باشد.

این نوع از سیستم های تهویه، به جهت به کارگیری در ادامه فضاهای تا متراژ 30 متر مربع، از آیتم های مطلوب و بهینه تلقی می گردند. در ادامه جواب به همین سوال می بایست گفت که نقطه قوت همین شرکت، ارزش های مطلوب آن و طرح های خیلی قشنگ و میزان مرغوب بودن آن میباشد.

کولر گازی های زانتی وضعیت سرمایش و گرمایش دارا هستند که در ادامه 4 فصل سال میتوانید از سوز و سرما و گرمای آن بهره ببرید. کولرگازی پرتابل به نوعی از کولر گازی قابل حمل گفته میگردد که به راحتی میتوانید آن ها را کارگزاشتن و جابجا کنید. سایز ها و مساحت ها تقریبی میباشند و شما میتوانید جهت مشاوره خوبتر با کارشناسان سوز و سرما گرما تماس حاصل فرمایید. کولر ها با گرفتن گرما از هوا، هوای خنک را به درون منزل ی شما می آورند. همچنین، توزیع هوای مطبوع و مطلوب در ادامه فضای داخلی مستلزم کارکرد صحیح قطعات دستگاه می باشد. اشخاصی که یک فضای ریز در ادامه حد 25 یا این که 30 متر را به جهت یک به دست آوردن و فعالیت یگانه اجاره کرده اند معمولاً در ادامه فصول گرما دنبال کولر های گازی ریز یا این که کولر گازی پرتابل به جهت خرید کردن می گردند.

تبخیر کننده با مایع خاصی به اسم سرد کن مالامال شده هست که هنگامی گرما را از هوا جذب می کند، از مایع به گاز تبدیل می شود. سرد کن به یک سیم پیچ دیگر در ادامه بیرون از منزل ارسال می شود که در ادامه اینجا گرمایش را از دست می دهد و مجدد به مایع تبدیل می شود.

 ظاهر و بعدها کولر در ادامه منازل هم دارای ویژه ای دارااست تا در ادامه موقع کارگزاشتن با دکوراسیون منزل تهیه شود؛ از همین منش کمپانی های تولید کننده نوع های متفاوتی را طراحی کرده و روانه گشوده می نمایند که تنوع همین متاع دست مشتریان را به جهت تعیین گشوده می نماید و می توانند پایین هر شرایطی به یک متاع مطلوب دست یابند.

 در جریان هواهای بالاتر، رطوبت زدایی کاهش می شود که باعث به رطوبت بالای درون منزل می شود. چنانچه فیلتر را عوض نکنید جریان هوا به ذیل می رود و دستگاه عالی فعالیت نمی کند. هوا به وسیله دمیدن هوا با یک سری لوله های سرد به اسم سیم پیچ تبخیر کننده خنک می شود.

امروزه در ادامه ایران، کولر گازی اینورتر بوش، به تیتر یکی از از قدرتمندترین و پرفروش ترین برندهای کولر گازی و اسپلیت شناخته می شود؛ استمرار طولانی قطعات فنی و ارتفاع قدمت بالای کمپرسور همین متاع ، منجر شده ااست که ارزش کولر گازی بوش نسبت به دیگر محصولات شبیه فراتر باشد. انرژی تام همین ها به وسیله موتوری که کمپرسور را به خط مش می اندازد، به کارگیری می شود.

کولرگازی اسپلیت کاستی بصورت سرد ویا دوفصلی سرد و گرم در ادامه اشکال اینورتر دار و یا این که سوای اینورتر ایجاد می شود . BTU خلاصه ی کلمه British Thermal Unit به مضمون‌ واحد حرارتی بریتانیا (و واحدی هست که خویش بریتانیایی ها ازان به کارگیری نمی کند.) BTU واحد گرماست- یا این که در ادامه همین گزینه انرژی خنک کننده.

اگر دستگاه به میزان ای که می بایست سوز و سرما ایجاد کند، سوز و سرما ایجاد نمی کند، ممکن هست نقص‌ از شارژِ سرد کن یا این که جریان هوا باشد.

از انجایی که کولر ابی رطوبت محفظه را دوچندان می نماید البته کولر گازی همین فعالیت را انجام نمی دهید. کولر گازی کوچک :مسائل مربوط به مراقبت روزانه نظیر در ادامه اوردن فیلتر می تواند به وسیله عمده مصرف کنندگان انجام شود البته دیگر مسائل می بایست به وسیله سرویس ها فن ای انجام شود.

ایده ی لطف هست که در ادامه اولیه هر فصل سرما، کثیفی و موانع را از بر روی سروصدا پیچ و ابگذر بزداییم. در ادامه غیر اینصورت نیاز دارید تا سرویس ها فن ای لوله ها را اب بندی کنند. چنانچه مجرا ها قابل دسترسی هستند، مصرف کنندگان ماهر می توانند با بتونه – ماده ای سپید چسبناک که می توانید بر روی لوله ها بکشید- مجرا ها را اب بندی کنند. توزیع جریان هوای به وسیله همین نوع از کولرهای گازی به شکل یکپارچه و یکنواخت شکل می گیرد.

کولرهای گازی در ادامه مدلها و اشکال متفاوتی وجود دارااست که می توان کولر گازی پرتابل گری را یکی از از مدلهای پرطرفدار، به خاطر مزیت هایی که دارااست اسم برد. گاز موجود در ادامه کولرهای اینورتر معمولاً RR410a میباشد. RR410a میزان شارژ کمتری نسبت به R22 دارد. میزان جابجایی هوا در ادامه کولرگازی اسپلیت دیواری در ادامه گنجایش های گوناگون از ۵۰۰ تا ۱۵۰۰ متر مکعب بر ساعت است.

این فیلتر ذرات را از جریان هوا می زداید که نیز دستگاه کولر را تمیز نگه دارااست و نیز ذرات را از هوا به دور کند.همانطور که فیلتر کارش را انجام می هد با ذرات عمده و بیشتری سنگین می شود.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.