آینه کنسول حوار

آینه کنسول ميز کنار مبل سيني تلويزيون تاشو Nutcase يک ميز ايده آل براي اتاق نشيمن يا حتي اتاق خواب شما است. طول آن عالي هست (26 اينچ)، به شما قابلیت مي دهد تنقلات، قهوه، چاي و غيره سرو کنيد. اين ميز جامد چوب ساج 100% تولید مملکت هند هست و مي اقتدار از آن براي مصارف داخلي و خارجي به کارگیری کرد. اين يک ميز کناري ايده آل براي اتاق نشيمن، اتاق خواب، پاسيو و باغ است.

از نگهداري مستقيم مواد خيلي گرم يا خيلي سرد روي چوب خودداري کنيد، هميشه از زير ليواني يا حصير به کارگیری کنيد.

هر نوع ريخته شده بايد فورا با يک پارچه قابل انعطاف خشک شود زيرا احتمال لکه شدن وجود دارد.

رنگ / پوليش ممکن هست به دليل قرار گرفتن طولاني مدت در ادامه معرض نور خورشيد محو شود.

از به کارگیری از مواد ساينده نظیر پدهاي اسکراب براي تميز نمودن سطح های فلزي خودداري کنيد زيرا ممکن هست مرحله را خراش دهند.

اجسام نوک تيز را از مبل خویش به دور نگه داريد. ترميم کمي پارگي روي جلد پارچه ممکن هست دشوار باشد.

براي مبلمان چرم و چرم، از قرار گرفتن در ادامه معرض آب يا رطوبت طولاني مدت خودداري کنيد.

در شکل ايجاد لکه مي اقتدار از پاک کننده پارچه سوای آب به کارگیری کرد. با اين حال، از به کارگیری مستقيم پاک کننده روي لکه خودداري کنيد. پاک کننده را روي يک پارچه تميز بريزيد و قبل از اينکه لکه را با پارچه تميز کنيد، تأثير آن را روي قسمتي از مبلمان آزمون کنيد.

توجه: لطفاً از کشيدن محصولات براي تغيير مکان آن خودداري کنيد، زيرا اين فعالیت مي تواند اتصالات را در ادامه مدت دوران طولاني ضعيف کند، به خصوص در ادامه تخت هاي MDF/Particle Board.

گارانتي زیان هاي ناشي از به کارگیری از متاع بالاتر از به کارگیری گزینه حیث و فرسودگي در ادامه فرایند طبيعي به کارگیری از متاع را پوشش نمي دهد.

لطفاً اعتنا داشته باشيد که سياست هاي فوق براي تمامی کدهاي پين اعمال نمي شود. براي بازدید خط‌مشي مربوط به موقعيت مکاني خود، کد پين خویش را در ادامه فریم بالا وارد کنيد.

توجه داشته باشيد:

بين تصاوير اينجا و متاع واقعي ممکن هست يک دقيقه تفاوت در ادامه رنگ پارچه و روکش چوب وجود داشته باشد. اين به دليل تفاوت در ادامه کاليبراسيون و وضوح برگه نمايش در ادامه نمايشگرهاي گوناگون است.

عدم انطباق جزئي در ادامه بعدها تا 12 ميلي متر در ادامه محصولات روکش دار و تا 6 ميلي متر در ادامه بعدها غير روکش قابل قبول است.

 

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.