راهنمای خرید کولر گازی

کولر گازی کوچک

بهره مندی اسپلیت قابل حمل از ریموت کنترل، قابلیت اعمال تنظیمات گزینه حیث عضو را از خط مش به دور میسر می کند. ارزش کولر گازی گری با اعتنا به عملکرد زیاد مناسب و عضو پسندی که دارد، تماماً مقرون به صرفه می باشد؛ تا جایی که کولر گازی های وابسته به مارک گری با شهرت ی میزان مرغوب بودن بالا و ارزش مناسب آوازه پیدا کرده اند. فقط با تهیه شتاب موتور، شتاب کمپرسور، نرخ جریان مبرد، گنجایش کولر گازی و دمای اتاق به اعتنا در دست گرفتن می شود، همین در ادامه حالیست که تلاش موتور کولر گازی های عادی صفر و صد میباشند و شتاب موتور را نمی اقتدار تهیه کرد، به این معنی که کمپرسور کولر گازی های عادی یا این که متوقف هست یا این که با تام اقتدار فعالیت می نماید که منجر ارتفاع قدمت کاهش دستگاه و مصرف انرژی الکتریکی عمده در ادامه دوران هربار آغاز کولر می شود. یونیت خارجی شامل کمپرسور و کندانسور هست که آن را بیرون از ساختمان کارگزاشتن می کنند. گزینه دوم در ادامه انتخاب گنجایش حرارتی بعدها فیزیکی ساختمان هست . پرتابل (Portable) به معنای قابل حمل بودن هست که اصلالتا چینی بوده و بر مغایر بقیه کولر های همین مارک از بعدها و میزان و وزن زیاد مقداری بهره می برد.

مدلهای کولر گازی پرتابل همینطور مهم تلاش فوق العاده اندک صدا , مجهز به در دست گرفتن از خط مش به دور , نمایشگر ال سی دی , فیلتر قابل شستشو , امکان تهیه به دور حرفه و جهت پرتاب باد میباشد. به جهت این که هزینه های پرداختی اندک شود دو خط مش پیشنهاد شده است. که اکثر آوازه خویش را از تولیدات با میزان مرغوب بودن با طراحی بی نقص گرفته است. با همین وجود، کولرهای گازی پرتابل dual hose، به نسبت نوع تک لوله، انرژی کمتری را مصرف می کنند. علاوه بر این، در ادامه فضاهایی که قابلیت به کارگیری از اسپلیت های دیواری وجود ندارد، کولرهای گازی قابل حمل از بهترین آیتم ها محسوب می شوند. کولرگازی پرتابل از یک یونیت قابل حمل تشکیل شده هست که همه قطعات یک سیکل برودتی را درخود جای دیتا و از گنجایش ۱۲۰۰۰ تا ۱۸۰۰۰ بی تی یو بر ساعت ایجاد می شود . تصویب پیشنهاد از شیوه اپ هوم سرویز تماما مجانی هست و شامل پرداخت آبونمان نمی باشد. جدول فوق با اعتنا به موقعیت نرمال هست و نمی اقتدار به طور انقطاع به آن نسبت دادن کرد به طور نمونه چنانچه ارتفاع لوله کشی از حد مجاز عمده باشد ناچارا می بایست از دستگاه بزرگتر استفاه کرد.

ویتامین C : ویتامین سی رطوبت پوست را هم نگهداری می کند.ویتامین C ماده گزینه نیاز به جهت ایجاد کلاژن و الاستین هست که به جهت پوست سلامت اضطراری می باشد. کولر گازی های ایستاده جنرال هم نسبت به بقیه برندها ارزش مناسبتری دارا هستند و به برهان تلاش مناسبشان هم در ادامه هم اکنون حاضر پرفروش ترین کولر گازی موجود در ادامه بانه می باشد. ال جی تولیدکنندهی لوازمخانگی برقی هست که در ادامه زمینهی طراحی و عرضهی دستگاههای تهویهی هوا هم زیاد چیره فعالیت کرده است. از همین منش همین متاع را همواره به تام متقاضیان کولر های گازی توصیه می کنیم، چرا که هر خریداری ارزش مناسب و میزان مرغوب بودن بالا را او‌لین حق تقدم خویش قرار دیتا و با اعتنا به آن ها به دنبال خریدی متناسب است. کولر گازی های پرتابل بر روی زمین قرار می گیرند و شفاف نمودن آن ها نیاز به مهارت خاصی ندارد و با متصل نمودن الکتریسیته به آن و ساماندهی نمودن لوله ای که گرمای محفظه را به بیرن منتقل می کند، انجام می شود. در ادامه ادامه ملازم ما‌درها باشید تا مهمترین داده ها موردنیاز به جهت تعیین و خرید کردن اشکال کولر گازی و اسپلیت را در ادامه اختیارتان قرار دهیم. ضمنا، از بیرون شدن هوای کولر به سمت تجهیزات و وسایل الکترونیکی می بایست خودداری نمود.

خودداری نمودن از قرار دادن وسایل غیر اضطراری بر روی کولر گازی کوچک و رعایت مسافت مطلوب دستگاه با مرحله دیوار، به مراد تبادل خوبتر هوا، از موردها حیاتی در ادامه زمان کارگزاشتن دستگاه می باشد. مد حیث قرار دادن موقعیت کارکرد دستگاه و مرحله مصرف انرژی، از دیگر موردها حائز دارای در ادامه زمان تعیین کولرهای گازی قابل حمل قلمداد می گردد. امکان سرمایش و گرمایش سریع، عدم نیاز به لوله تخلیه درین، عدم نیاز به انجام عملیات لوله کشی و توزیع هوای مطبوع و مهم رطوبت کم، از دیگر مزایای قابل اعتنا کولرهای گازی portable به شمار می رود. برخورداری از وزن سبک و مناسب، امکان کارگزاشتن و به کارگیری از کولرهای گازی پرتابل را در ادامه اکثری از فضاها به آسانی آماده می آورد. و یا این که این که قابلیت کارگزاشتن بقیه نوع های کولر گازی را ندارد. وزن سبک دستگاه kg16.5 قابلیت کارگزاشتن سرعت بالا و سادگی را آماده کرده است. کولرگازی اسپلیت نقص‌ صدای دستگاه و مشکلات ظاهری را حل کرده هست و مهم اشکال گوناگون یونیت داخلی سقفی و زمینی و دیواری و ایستاده متناسب با معماری های مختلف است. ناگفته نماند که در ادامه زمان خرید کردن کولر گازی پرتابل استوک، می بایست به مرحله صدای دستگاه در ادامه زمان کار، میزان مرغوب بودن قطعات و متعلقات فنی و مقدار مصرف انرژی اعتنا ویژه ای مبذول داشت.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.