اجرای نمای کرتین وال در تهران توسط شرکت نگین شرق

اجرای نمای کرتین وال در ادامه تهران به وسیله کمپانی نگین شرق

نمای کرتین وال

یکی از پرکاربردترین نماهای ساختمان ، نماهای فريم لس می باشد که زیبایی، آب بندی مناسب، کارگزاشتن بی آلایش و توشه گذاری مطلوب را به شکل یکجا ارائه می دهد. در ادامه نمای کادر لس از فریم آلومینیومی خبری نمیباشد و شیشه ها به وسیله چسب های ضد آب منحصر در ادامه کنار نیز قرار دیتا می شوند و در ادامه نمای فیس کپ شیشه ها در ادامه فریم های آلومینیومی جای می گیرند. یکی از از پرکاربردترین نماهای ساختمان ،نمای کرتین وال به رویه کادر لس می باشد که زیبایی، آب بندی مناسب، کارگزاشتن بی آلایش و توشه گذاری مطلوب را به شکل یکجا ارائه می دهد.که ارزش تام شده همین سیستم فراتر از سیستم فیس کپ میباشد. علاوه بر این، یک کرتین وال به جهت مقاومت در ادامه برابر رخنه هوا و آب طراحی شده است. همینطور در ادامه در مقابل زمین لرزه مقاومت لطف دارد. نیز چنين نيروهاي جانبي نظير باد، باران و گردباد را تحمل مي كند و از اين منش مي اقتدار آن را يك بنا منقطع در ادامه ساختمان به حساب آورد و بنا هایی بسيار سبك میباشند این طور مقاومت خوبي در ادامه برار زمین لرزه دارند. در ادامه مراحل رنگ آمیزی به رویه آنادایز هم شمش های سری ۶۰۶۳ عاقبت آخری زیاد قابل قبولی دارند.هرچند که قابلیت رنگ آمیزی به رویه پودری هم وجود دارااست و تنوع رنگی بیش تری نیزدر همین سری وجود دارداما پروفیل هایی که باروش آنادایز رنگ آمیزی شده اند مقاومت رنگی زیاد بالاتری دربرابر اشعه مضر uv و عامل ها شیمیایی از خویش نشان می دهند.

نماهای کرتین وال را می اقتدار با ترکیبی از سیستم های دیگر نظیر چوب تا زیبایی به سبک مدرن تری طراحی کرد، همینطور عایق بندی بالاتری هم وجود دارد. در ادامه همین سیستم ، نما تایل به تایل ساخته شده و آنگاه درزمان اجرا، قطعات بر روی سیستم کارگزاشتن می شوند . بسته راه و روش اجرای نما می توان کارگزاشتن لامل های عمودی و افقی را به شکل به طور همزمان انجام داد. در ادامه اجرای لامل های نمای کرتین وال معمولاً لامل های افقی از ارتفاع کمتری نسبت به لامل های عمودی برخوردار میباشند البته عرض آن ها با نیز برابر است. در ادامه مواقعی که ارتفاع دهانه وسیع بوده و شامل دو طبقه می باشد خوبتر هست از سیستم هیبرید به کارگیری گردد که سیستم کلی مقاوم تری است( reinfororced). همین سیستم در ادامه واقع به جهت تکنولوژی مدرن اختراع شد در ادامه همین رویه از نما تماما به جهت قابهای وسیع پیش ساخته در ادامه سوله تولیدی طراحی شده است. در ادامه همین گونه نما همگی قطعات در ادامه درون سوله میزان گیری وساخته میگردد که در ادامه همین وضعیت از هزینه حمل قطعات وسیع ساخته شده کاسته می شود.

امروزه نماهای کرتین وال متعددی بر بر روی ساختمانهای وسیع و مشهور شهر تهران کارگزاشتن شده است. از مخلوط پروفیل های آلومینیومی، شیشه و اتصالات کارگزاشتن تشکیل شده است. نکته قابل اعتنا همین هست که نمای کرتین وال به جز وزن خود، هیچ توشه سنگینی از ساختمان را تحمل نمی کند. در ادامه طراحی پروفیل های سیستم نمای کرتین وال قضایای مربوط به زلزله، باد و محاسبات استاتیکی مراعات می گردد و مصالح گزینه نیاز هر پروژه ساختمانی و معماری با اعتنا به نیاز هر پروژه به شکل جداگانه تحلیل و خصوصیت های پروفیل کرتین وال دارای ارتباط با آن مشخص می شود. آنگاه به سوله ساختمانی ارسال وکلیه روند مونتاژ نما در ادامه محل پروژه انجام می شود. هر پروژه که به جهت آن از نمای کرتین وال به کارگیری می شود، می تواند هزینه مخصوص به خویش را داشته باشد. میگردد که بر شالوده گونه کاربری پروژه و در ادامه حیث گرفتن تام الزامات طراحی نمای ساختمان تعیین میگردد.

ما میتونیم با مقاطع IPE با بال کوتاه که درون ریاینفورس ها جا می‌شوند و یا این که با قوطی های رایج نظیر 2 میل و 3 میل و 4 میل آن ها را تقویت کنیم. نماهای نصفه فریم دار: نمای کرتین وال نصفه فریم دار مهم یکی از از فریم های عمودی و یا این که افقی هست و یکی از از آن ها به فعالیت برده نمی شود. در ادامه ادامه پروفیل های آلومینیومی قرار دیتا می شوند که می توانند به شکل عمودی و یا این که افقی کارگزاشتن گردند. 1. در ادامه ادامه پروفیل های آلومینیومی قرار دیتا می شوند که می توانند به شکل عمودی و یا این که افقی کارگزاشتن گردند. نمای کرتین وال فریم دار با به کارگیری از پروفیل های افقی و عمودی ساخته می شود که به شکل کانال به نیز متصل می شوند و فی مابین آن شیشه فعالیت گذارده می شود. نماهای فریم دار: نمای کرتین وال فریم دار با به کارگیری از پروفیل های افقی و عمودی ساخته می شود که به شکل کانال به نیز متصل می شوند و فی مابین آن شیشه فعالیت گذارده می شود.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.